11 czerwca 2012

Moc newsów

Witam wszystkich tutaj zebranych. Ta notka może trochę "odbiegać" od reszty, no w końcu niezbyt często spotykam się tutaj z powitaniami etc. Na początek może się przedstawię. Paula, a kto. Na szczęście nie spotkacie tu mojej grafiki, a raczej newsy, streszczenia odcinków i tapety na pulpit (nie mojego wykonania). No to zaczynajmy.

Winxowe lalki w strojach Harmonixu. Większość fanów Winx Clubu spotkało się już pewnie z tymi lalkami, jednakże mało osób widziało to:

Dzięki nim możemy przypuszczać jak będą wyglądały stroje w serialu. Widać, a przynajmniej ja widzę, że włosy wszystkich czarodziejek, oprócz Tecny, sięgają do kolan. Ciekawe, czy w serialu również włosy przybiorą taką długość. Dominuje kolor niebieski, jeśli nie licząc Flory i Stelli. Jak dla mnie, nie pasują skrzydła. Zbyt małe, w większości mniejsze od enchantixowych. Ale to tylko wersja "lalkowa". Może w serialu będzie inaczej. Kto wie...

A teraz kolejna nowość.Jak widać zestaw "Bloom i jej skuter". Ciekawa jestem kiedy pojawi się w Polsce.

A teraz informacja "dla chętnych".

Hardrive Production poszukuje utalentowanych aktorek do roli Bloom, Stelli oraz Layli. Na co? Po co? Kto wie. Może do promowania serialu, lub podkładania głosu? Na pewno niedługo się dowiemy.

Na ten post, wystarczy. Do zobaczenia!

5 komentarzy:

 1. Tak, pewnie będzie to podkładanie głosu. Lub było, bo na ogłoszeniu napisali, że przesłuchania mają być 1 i 2 czerwca.
  A te laleczki Bloom na skuterze to już lekka przesadam.

  (Jaqueline z tej strony, jakby co)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy21/6/12 18:51

  Paula twoje notki są ciekawsze niż tej Teta coś tam.
  Ty piszesz w skrócie i ciekawiej,a ona jak jakiś nauczyciel od Polskiego.

  Dziękuje za to,że tu piszesz bo wtedy ten blog by byłby nudny

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałem podać tutaj adres nowego bloga. Oto link: nowy-winx.blogspot.com . ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. CZEŚĆ PIPYL, kocham Was. ♥ Jakie fajowe lalki. Kupię siostrze i będę się bawić wspominając stare, dobre czasy... :)

  Zły Mussiol.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy31/7/12 15:31

  Cześć wam! Według mnie te wszystkie lalki, filmiki i ogłoszenia to zwykła ściema. To nie są prawdziwe Winx takie jakie znamy od zawsze, to po prostu wytwór jakiegoś szalonego grafika komputerowego i nie powinniśmy się tym wszystkim tak podniecać. Przecież wszyscy wiemy jak wyglądają nasze ukochane czarodziejki? i jaki mają charakter?

  OdpowiedzUsuń