4 czerwca 2012

Winx Safari

 

Powyższe PNGsy pochodzą z oficjalnego źródła. TO NIE FANART! TO ORYGINAŁ Z MAGAZYNU! Wszystkie skanowane i wycięte przez TeyaQ. Pojawiły się w polskim wydaniu magazynu Winx Club (nr 5/2012). Zezwala się na ich kopiowanie, uprasza się jednak o wzmiankę skąd pochodzą (tj. podanie adresu bloga) oraz napisanie komentarza. Kiedy w magazynie pojawią się kolejne obrazki z Winx w strojach safari, notka zostanie uzupełniona.


Komentarz autorki: Obrazki nie tyle trudno było wyciąć, co doprowadzić do ładnego stanu. Ze Stellą większych problemów nie było, wystarczyło pozbawić ją tła. Layla (Aisha) również szybciutko się wycięła, mimo iż jej włosy znajdowały się za łączeniu stron. Poprawienie jej wyszło bardzo dobrze i praktycznie nie widać, aby coś z nią było nie tak. Za to Musa doprowadzała mnie do obłędu. xD Myślałam, że szybciutko ją zrobię, a tu taki psikus... Zresztą sami zobaczcie, jak wyglądała przed, i jak po mojej edycji. Nieźle się namęczyłam! Nie wygląda źle, ale jak tylko pojawi się w magazynie ponownie bez tych bzdurnych liściastych brushy, to na pewno ją dodam. Chwilowo musicie zadowolić się taką. Mam nadzieję, że moja praca przypadła wam do gustu. ;)

4 komentarze:

 1. Heyka TeyaQ, blog prezentuje się wspaniale ;) Kiedyś nawet sama oglądałam Winx, a dokładnie pierwszą i drugą serie. Potem to już było na zasadzie "jak już trafiłam na to w tv no to już obejrzę". Jak będę miała troszkę więcej czasu to z chęcią poczytam dokładnie zawartość bloga, bo lubię czytać Twoje teksty ;). Tak poza tym - w ostatnim odcinku jaki miałam okazję obejrzeć uśmiercili tego narzeczonego Layly - przywrócili może już go do życia czy raczej nie mają takiego zamiaru? :D Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoje notki czyta się z przyjemnością. Blog jest bardzo ładny - kiedy tu po raz pierwszy weszłam, miałam pewne przeczucie, iż jest to właśnie Twója stronka :) Fajnie, ze przeniosłaś się na Blogspota - tutejsza blogosfera trochę się powiększy i stanie się bardziej znana dzięki Tobie :D Powodzenia w dalszym blogowaniu.

  PS: Czy mogłabyś dodać mnie do linków? Jeśli tak, to z góry dziekuję :D Mój blog to: http://ventisite.blogspot.com/ Serdecznie zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy8/12/12 20:37

  hej kcie byc musą

  OdpowiedzUsuń