21 marca 2012

Powitanie


Mam przyjemność przedstawić wam całkiem nowego bloga o Winx Club! Pracę nad WinxEnchantix trwały naprawdę długo. Miesiące planowania, pisania, uzupełniania i szukania informacji. Teraz dzięki wielogodzinnej pracy oddaję w wasze ręce bloga o serii Winx Club - bloga poświęconego wszelkim możliwym informacjom na ten temat! Notek udało mi się napisać około pięćdziesięciu, może i więcej. Raz w tygodniu pojawiać się będzie jedna notka, zapewne będzie to co weekend. Niektóre działy są już gotowe, możecie do nich zaglądać i wyrażać swoje opinie (na które nalegam!). Piszcie co wam się podoba, co jednak totalnie zmienić, a co poprawić. Chwilowo jest w nich niewiele, bo nie chcę publikować wszystkiego na jeden raz. W następnym tygodniu pojawi się kolejna notka i kolejne nowości w działach.

Serdecznie zapraszam do przeglądania i wypowiadania się, co myślicie! Na blogu istnieje również dział z linkami - piszcie w komentarzach tylko pod notką "Wasze blogi" adresy blogów i stron, które do was należą. Dodaję dosłownie wszystkie blogi do linków - winxowe i nie tylko! Najlepiej jakbyście wysyłali również linki do bannerków wielkości 88x31 - oczywiście nie trzeba. Zachęcam!
~ NOWI AUTORZY POSZUKIWANI! ~
Ze spraw organizacyjnych chciałabym jeszcze dodać, iż będę potrzebowała pomocy przy uzupełnianiu bloga. Osobiście będę mogła publikować notki jedynie raz w tygodniu (głównie będą one informacyjne - opisy postaci, streszczenia komiksów) i potrzebuję kilku osób, które wypełniłyby luki w innych ważnych kategoriach. A poszukuję głównie chętnych osób na stanowiska:
- newsmanki/a - bardzo zdolnej osóbki, która będzie wyszukiwać nam nowości, ciekawostki, obrazki i inne związane z Winx Club, a później ładnie publikowała to na blogu; 2 osoby
- grafika - tego stanowiska chyba szerzej opisywać nie trzeba, po prostu potrzeba nam kogoś, kto poświęci wolną chwilę na robienie grafiki (ikonek, nagłówków, sygnatur itp.) do ściągnięcia dla innych fanów; minimum 2 osoby
- osoba od streszczeń - niestety pisanie streszczeń wszystkich odcinków serialu jest dość czasochłonne i mnie idzie z tym bardzo ociężale (trzeba obejrzeć odcinek a później go dokładnie opisać), dlatego potrzebuję chętną osobę do tej "czarnej roboty" ;); 1-2 osoby
Oczywiście każde ze stanowisk mogą się ze sobą mieszać. Autor, który pisze streszczenia może od czasu do czasu dodać coś z grafiki albo jakiegoś newsa i odwrotnie. Nie mam nic przeciwko temu. Osoby, które odwiedzają bloga również mogą coś podsyłać (na e-mail czy gg) bez obowiązku zostania autorem/ką. Stwórzmy razem wielkie informacyjne imperium Winx Club!
KONTAKT:
GG: 7122973 / e-mail: teyaq@o2.pl
Pozdrawiam i do następnego razu!

4 komentarze:

 1. Teraz się skapnełam,ty mi kazałaś bym pisała jako osoba od streszczeń.
  a ja ci mówiłam,że chce albo newsmanką,albo graficzką.
  =) więc zapis snów

  OdpowiedzUsuń
 2. No na pewno nic ci nie kazałam. Skoro zgłosiłaś się do mnie jako newsmanka to na pewno byś nią zostałaś. Nikomu nic nie narzucałam, każdy wybierał sobie co chciał. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy24/5/12 09:35

  Ej jakaś tu pusto nudno.
  Daj opowidanie jakieś bo tu dupa z tego bloga.
  Winx na koncercie wszyscy oglądali.
  A wymyślonego opowidania lub filmu nikt nei widział.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wymyślam żadnych fikcyjnych historii. To blog jedynie o faktach związanych z Winx Club. Tutaj znajdziecie tylko rzeczywiste i prawdziwe informacje. ;)

   Usuń