13 kwietnia 2012

Podsumowanie

Dziś mam dla was kilka wiadomości, nowości i podsumowanie pracy całego zespołu WE przez ostatnie dwa tygodnie. Mam nadzieję, że nasza praca przypadła wam do gustu i jeszcze nie raz do nas zajrzycie. Pamiętajcie, że jeśli znajdziecie gdzieś błąd lub coś będzie dla was niejasne, możecie to zgłosić w komentarzu pod notką "ZGŁOŚ PROBLEM", znajdującą się w menu po lewej stronie. Nie jesteśmy nieomylni i może nam coś uciec. Chcemy tworzyć tego bloga dla was i razem z wami! Jeśli tutaj zaglądajcie, dawajcie o tym znać - pragniemy wiedzieć co wam się podoba a co nie! Teraz na początku, kiedy blog dopiero się rozkręca wasze opinie są nam bardzo potrzebne. No nic, nie przedłużając więcej przechodzę do rzeczy. Otóż...
Podsumowując czas odkąd blog zaczął funkcjonować to te dwa tygodnie wypadły bardzo słabo w ilości napisanych notek przez autorów. Nie ma się co dziwić, dopiero zaczynamy. Mam jednak nadzieję, że będzie o wiele lepiej przy następnym podsumowaniu i że się rozkręcimy. A więc... mamy jedną powitalną notkę z grafiką od Stellci oraz przesłaną recenzję 5 serii przez Liama, którą opublikowałam ze swojego konta. Bloomka dołączyła do nas niedawno, więc nie zdążyła nic napisać - czekamy! ;) Osobiście uzupełniłam kilka notek i zajęłam się sprawami organizacyjnymi oraz wyglądem bloga, który nadal udoskonalam. Oprócz tego...
PNGS / BLOOM / Zaczęłam wycinanie pngsów z polskiego magazynu, w bardzo zadowalającej jakości niespotykanej raczej nigdzie indziej - przynajmniej ja nie widziałam. ;) Wszystkie są dokładnie wycinane, poprawiane i czasem dorabiane w szczegółach przeze mnie. Zapraszam do korzystania z nich w grafikach. Nie zezwalam na umieszczanie ich na innych blogach typu "blog z pngsami" oraz na zamazywanie podpisu.
MAGAZYN / OKŁADKI / Dodałam ok. 30 sztuk pierwszych okładek polskiego magazynu "Winx Club". Z czasem dodam kolejne oraz możliwość ściągnięcia ich w paczkach, a nie pojedynczo, w dziale DOWNLOAD. Oprócz tego pojawią się także okładki włoskie i nie tylko.
DOWNLOAD/ONLINE / Dział stworzony z myślą o was, aby ci którzy nie czytali komiksów lub nie oglądali wszystkich odcinków mogli bez problemu obejrzeć je online lub ściągnąć na dysk - jak komu wygodniej. Wszystko w bardzo dobrej jakości, oglądanie/czytanie nie męczy, nie drażni - po prostu bardzo przyjemne dla oka. Na początek mam dla was pierwszy komiks "Winx Club". Chciałam także dodać kilka odcinków, jednak mam za słabe łącze i nie chcą się przesyłać. Zmieni się to od 1 maja, bo zmieniam warunki umowy z dostawcą internetu i myślę, że wówczas będzie ładnie i szybko się wysyłać. Dlatego proszę o nieco cierpliwości. Oprócz komiksów i odcinków w dziale tym znajdziecie w przyszłości masę innych rzeczy do pobrania!
     
To tyle jeśli chodzi o moje wypociny, mam nadzieję, że nie piszę zbyt rozlegle i że wam nie znudziło się po pierwszym akapicie. ;p Zapraszam do wypowiadania się na temat naszej pracy i zachęcam innych do zgłaszania się na autorów, im nas więcej tym lepiej! Oczywiście każdy z was może wysłać jakiś swój opis, news i inne bez potrzeby zgłaszania się na autora - pisać na teyaq@o2.pl lub GG: 7122973. A teraz już się z wami żegnam! Do przeczytania następnym razem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz