11 maja 2012

Bloom

 
Bloom wychowała się w Gardenii, na Ziemi wraz ze swoimi rodzicami Mike'm i Vanessą. Przez całe życie myślała, że jest zwykłą dziewczyną. Ale kiedy skończyła 16 lat wszystko się zmieniło. Trafiła do czarodziejskiej szkoły magii Alfea w świecie zwanym Magix. Wówczas po raz pierwszy dokonała przemiany w czarodziejkę, co przychodziło jej początkowo z wielkim trudem. Poprzez ćwiczenia, wiarę i wyjątkowe starania wreszcie nauczyła się korzystać ze swoich magicznych mocy. Czarodziejka posiada moc Smoczego Płomienia - jest jedyną dziedziczką tej największej we wszechświecie siły, jak się okazało później. Od początku nikt nie wiedział kim naprawdę jest Bloom, ponieważ wszystkie ziemskie czarodziejki wyginęły setki lat wcześniej. Dziewczyna z całych sił starała dowiedzieć się kim naprawdę jest i skąd pochodzi. Z czasem okazało się, iż Bloom jest tak naprawdę zaginioną księżniczką z planety zwanej Domino. Jej prawdziwi rodzice podczas walki z Trzema Prastarymi Wiedźmami zostali wchłonięci przez inny wymiar. Nikt nigdy nie potrafił ich uratować ani nawet powiedzieć czy żyją. Bloom przysięgła sobie, że dowie się prawdy, odnajdzie rodziców i znowu wszyscy razem odbudują Domino.

RODZINA I HISTORIA

Władcom planty zwanej Domino, Oritelowi i Marion, narodziły się dwie córeczki. Starsza z nich, Daphne, została wybrana na kapłankę i od tej pory funkcjonowała jako nimfa jeziora Roccaluce. Jej zadaniem było za wszelką cenę strzec swojej rodzinnej planety, poddanych oraz młodszej siostry, która miała objąć panowanie nad królestwem, kiedy przyjdzie na to pora. Tuż po narodzinach drugiej księżniczki noszącej imię Bloom, królestwo Domino zaatakowały rządne władzy trzy Wiedźmy. Poszukiwały one bowiem mocy drzemiącej w małej księżniczce - Płomienia Smoka. Moc ta była jedyną znaną tak potężną siłą mogącą przeszkodzić w ich podłym planie przejęcia rządów nad światem. Wiedźmy postanowiły pozbyć się Bloom, kiedy ta była jeszcze niemowlęciem. Oritel i Marion bronili Domino najlepiej jak mogli - ich starania pozwoliły uwięzić złe wiedźmy, jednak cała planeta została zrujnowana, a oni sami zamknięci w innym wymiarze, z którego nie było ucieczki. Daphne ostatkiem sił wykradła Bloom i zabrała w jedyne znane jej bezpieczne miejsce - na Ziemię, do świata bez magii. Przez to, że nimfa była już bardzo wyczerpana i nie dała rady odpowiednio wybrać miejsca, mała księżniczka trafiła w sam środek płonącego budynku. Na szczęście pojawił się tam w samą porę strażak Mike. Mężczyzna widząc osierocone niemowlę, zabrał je do siebie i razem z żoną Vanessą wychowali Bloom jak własną córkę. Nowi rodzice postanowili nie mówić córce nic na temat jej pochodzenia, aby oszczędzić jej nieprzyjemności. Od tej pory niczego nieświadoma dziewczyna żyła bez magii, jak zwykła nastolatka. Aż do chwili, gdy skończyła 16 lat... a przeszłość zaczęła powracać.

3 komentarze:

 1. Jak zrobiłaś,że jak się na górze kliknie INFORMACJE to Jak się robi takie obrazki,że jak się je kliknie to wyskakną jej informacje?

  PROSZE ODPOWIEDZ

  OdpowiedzUsuń
 2. Zalinkowałam po prostu obrazek. Da się tak zrobić tylko w htmlu.

  OdpowiedzUsuń
 3. aha a podasz jak masz czas.
  ten kod html bardzo by mi się przydał na INFORMATYKE :)

  OdpowiedzUsuń